Opigno (7.x-1.0-rc1) - en to kn translation catalogue (25 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Subscribe
kn: ಚಂದಾದಾರನಾಗು

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: View
kn: ನೋಡು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Members
kn: ಸದಸ್ಯರುಗಳು

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Tools
kn: ಉಪಕರಣಗಳು

en: ‹ previous
kn: ‹ ಹಿಂದಿನ

en: next ›
kn: ಮುಂದಿನ ›

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: « first
kn: « ಮೊದಲ

en: last »
kn: ಕೊನೆಯ »
