Opigno (7.x-1.0-rc10) - en to se translation catalogue (13 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Content
se: Sisdoallu

en: Edit
se: Rievdat

en: View
se: Čájet

en: User
se: Geavaheaddji

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »
