Opigno (7.x-1.0-rc10) - en to sk translation catalogue (34 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Content
sk: Obsah

en: Group
sk: Skupina

en: Organic groups
sk: Organické skupiny

en: Subscribe
sk: Prihlásiť

en: more
sk: viac

en: Administration
sk: Administrácia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: View
sk: Zobraziť

en: User
sk: Používateľ

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: State
sk: Stav

en: Desc
sk: Zostupne

en: Members
sk: Členovia

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Users
sk: Používatelia

en: Tools
sk: Nástroje

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Apply
sk: Použiť

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: You do not have any administrative items.
sk: Nenašli sa žiadne položky administrácie.

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Entity Reference
sk: Odkaz na entitu
