Opigno (7.x-1.0-rc11) - en to eu translation catalogue (31 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Content
eu: Edukia

en: Group
eu: Taldea

en: Subscribe
eu: Harpidetu

en: more
eu: gehiago

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: View
eu: Bista

en: User
eu: Erabiltzailea

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Roles
eu: Zereginak

en: State
eu: Egoera

en: Desc
eu: Beheraka

en: Members
eu: Kideak

en: Appearance
eu: Itxura

en: Role
eu: Rol

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Tools
eu: Tresnak

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
