Opigno (7.x-1.0-rc14) - en to fa translation catalogue (36 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: Content
fa: محتوا

en: Group
fa: گروه

en: Organic groups
fa: گروه‌ها

en: Subscribe
fa: اشتراک

en: more
fa: بیشتر

en: Administration
fa: مدیریت

en: Edit
fa: ویرایش

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: View
fa: مشاهده

en: User
fa: کاربر

en: All
fa: همه

en: Page
fa: صفحه

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: State
fa: وضعیت

en: Desc
fa: نزولی

en: Members
fa: اعضا

en: Appearance
fa: ظاهر

en: Role
fa: نقش

en: Users
fa: کاربران

en: Tools
fa: ابزارها

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: Apply
fa: تایید

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »

en: Offset
fa: جابجایی

en: You do not have any administrative items.
fa: شما هیچ دسترسی مدیریتی ندارید.

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر

en: Entity Reference
fa: مرجع عنصر
