Opigno (7.x-1.0-rc14) - en to he translation catalogue (36 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Content
he: תוכן

en: Group
he: קבוצה

en: Organic groups
he: קבוצות אורגניות

en: Subscribe
he: הרשמה

en: more
he: עוד

en: Administration
he: ניהול

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: View
he: צפיה

en: User
he: משתמש

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Roles
he: תפקידים

en: State
he: מצב

en: Desc
he: יורד

en: Members
he: חברים

en: Appearance
he: מראה

en: Role
he: תפקיד

en: Users
he: חברי האתר

en: Tools
he: כלים

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Apply
he: החל

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: You do not have any administrative items.
he: אין לך פריטים ניהוליים.

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Entity Reference
he: רפרנס ליישות
