Opigno (7.x-1.0-rc14) - en to ka translation catalogue (23 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Content
ka: კონტენტი

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Subscribe
ka: გამოწერა

en: more
ka: მეტი

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: User
ka: მომხმარებელი

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Roles
ka: როლები

en: Desc
ka: აღწერა

en: Appearance
ka: იერსახე

en: Role
ka: როლი

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -
