Opigno (7.x-1.0-rc15) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Administration
br: Mererezh

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Page
br: Pajenn

en: Tools
br: Ostilhoù
