Opigno (7.x-1.0-rc15) - en to fy translation catalogue (13 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Content
fy: Ynhâld

en: more
fy: mear

en: Administration
fy: Behear

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Settings
fy: Ynstellings

en: View
fy: Besjen

en: User
fy: Brûker

en: Users
fy: Brûkers

en: ‹ previous
fy: ‹ foarige

en: next ›
fy: folgjende ›

en: « first
fy: « earste

en: last »
fy: lêste »
