Opigno (7.x-1.0-rc16) - en to gl translation catalogue (31 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Content
gl: Contido

en: Group
gl: Grupo

en: Organic groups
gl: Grupos orgánicos

en: Subscribe
gl: Suscribirse

en: more
gl: máis

en: Administration
gl: Administración

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Settings
gl: Axustes

en: View
gl: Ver

en: User
gl: Usuario/a

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: State
gl: Estado

en: Members
gl: Membros

en: Appearance
gl: Apariencia

en: Role
gl: Rol

en: Users
gl: Usuarios

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: You do not have any administrative items.
gl: Non tes ningún elemento de administración.

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
