Opigno (7.x-1.0-rc16) - en to nn translation catalogue (24 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Content
nn: Innhald

en: Group
nn: Gruppe

en: more
nn: meir

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Settings
nn: Innstillingar

en: View
nn: Sjå på

en: User
nn: Brukar

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Roles
nn: Roller

en: Appearance
nn: Utsjånad

en: Role
nn: Rolle

en: Users
nn: Brukarar

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Apply
nn: Bruk

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: - All -
nn: - Alle -
