Opigno (7.x-1.0-rc17) - en to lv translation catalogue (33 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Content
lv: Saturs

en: Group
lv: Grupa

en: Organic groups
lv: Organiskās grupas

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: more
lv: vairāk

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: View
lv: Skatīt

en: User
lv: Lietotājs

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Roles
lv: Lomas

en: State
lv: Stāvoklis

en: Desc
lv: Dilst.

en: Members
lv: Dalībnieki

en: Appearance
lv: Izskats

en: Role
lv: Loma

en: Users
lv: Lietotāji

en: Tools
lv: Rīki

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Offset
lv: Atkāpe

en: You do not have any administrative items.
lv: Jums nav nekādu administratīvu vienumu.

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
