Opigno (7.x-1.0-rc18) - en to hu translation catalogue (43 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Content
hu: Tartalom

en: Group
hu: Csoport

en: Organic groups
hu: Öntevékeny csoportok

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: more
hu: tovább

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Settings
hu: Beállítások

en: View
hu: Megtekintés

en: User
hu: Felhasználó

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Member since
hu: Ennyi ideje tag

en: State
hu: Állapot

en: Desc
hu: Csökk

en: Members
hu: Tagok

en: Appearance
hu: Megjelenés

en: Role
hu: Szerepkör

en: Users
hu: Felhasználók

en: Tools
hu: Eszközök

en: Sort by
hu: Rendezés

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Manage users
hu: Felhasználók kezelése

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Offset
hu: Eltolás

en: You do not have any administrative items.
hu: Nincs adminisztrációs menüpont.

en: Course
hu: Kurzus

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Entity Reference
hu: Entitáshivatkozás

en: Also allow !name role to !permission?
hu: !name szerepkört is engedélyezze !permission jogosultsághoz?

en: Manage menu
hu: Menü kezelése

en: Add multiple members
hu: Több tag hozzáadása

en: Add a new course
hu: Tanfolyam hozzáadása
