Opigno (7.x-1.0-rc19) - en to bn translation catalogue (16 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: View
bn: প্রদর্শন

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: All
bn: সমস্ত

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Appearance
bn: অবয়ব

en: Users
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ

en: ‹ previous
bn: ‹ পূর্ববর্তী

en: next ›
bn: পরবর্তী ›

en: « first
bn: « প্রথম

en: last »
bn: শেষ »
