Opigno (7.x-1.0-rc2) - en to fil translation catalogue (19 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Title
fil: Pamagat

en: Content
fil: Nilalaman

en: Group
fil: Grupo

en: more
fil: marami pa

en: Administration
fil: Pangangasiwa

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: View
fil: Tingnan

en: All
fil: Lahat

en: Page
fil: Pahina

en: Roles
fil: Mga papel

en: Appearance
fil: Hitsura

en: Users
fil: Mga tagagamit

en: ‹ previous
fil: ‹ nakaraan

en: next ›
fil: susunod ›

en: « first
fil: « una

en: last »
fil: huli »
