Opigno (7.x-1.0-rc2) - en to ps translation catalogue (19 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Content
ps: منځپانګه

en: Group
ps: ګروپ

en: more
ps: نور

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: View
ps: ليد

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Appearance
ps: ښكاره

en: Role
ps: ونډه

en: Users
ps: غړي

en: Tools
ps: توكي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
