Opigno (7.x-1.0-rc20) - en to ca translation catalogue (34 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Content
ca: Contingut

en: Group
ca: Grup

en: Subscribe
ca: Subscriure's

en: more
ca: més

en: Administration
ca: Administració

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Settings
ca: Paràmetres

en: View
ca: Mostra

en: User
ca: Usuari

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Roles
ca: Rols

en: State
ca: Estat

en: Members
ca: Membres

en: Appearance
ca: Aparença

en: Role
ca: Rol

en: Users
ca: Usuaris

en: Tools
ca: Eines

en: Sort by
ca: Ordena per

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Offset
ca: Desplaçament

en: You do not have any administrative items.
ca: No teniu cap element administratiu.

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Master
ca: Mestre

en: Entity Reference
ca: Referència d'entitat

en: Also allow !name role to !permission?
ca: Permetre també el rol !name a !permission?
