Opigno (7.x-1.0-rc20) - en to hi translation catalogue (32 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Title
hi: शीर्षक

en: Content
hi: सामग्री

en: Group
hi: समूह

en: Organic groups
hi: जैविक समूह

en: Subscribe
hi: सदस्यता लें

en: more
hi: और भी

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: View
hi: देखें

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: All
hi: सभी

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Roles
hi: भूमिका

en: Member since
hi: समय से सदस्य

en: State
hi: अवस्था

en: Desc
hi: अवरोही

en: Members
hi: सदस्य

en: Appearance
hi: भेष

en: Role
hi: भूमिका

en: Users
hi: प्रयोक्ता

en: Tools
hi: उपकरण

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: ‹ previous
hi: ‹ पिछले

en: next ›
hi: अगला >

en: Apply
hi: लागू करें

en: « first
hi: « प्रथम

en: last »
hi: अन्तिम »

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
