Opigno (7.x-1.0-rc21) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Content
kk: Контент

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: View
kk: Қарау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: You do not have any administrative items.
kk: Сізде административтік құқық жоқ.
