Opigno (7.x-1.0-rc3) - en to am translation catalogue (20 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Content
am: ይዞታ

en: Group
am: ቡድን

en: Subscribe
am: ለደምበኝነት ይመዝገብ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: View
am: ትይታ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Page
am: ገጽ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: Tools
am: መገልገያዎች

en: Sort by
am: ደርድር

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »
