Opigno (7.x-1.0-rc3) - en to da translation catalogue (39 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Title
da: Titel

en: Content
da: Indhold

en: Group
da: Gruppe

en: Organic groups
da: Organiske grupper

en: Subscribe
da: Abonnér

en: more
da: mere

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Settings
da: Indstillinger

en: View
da: Vis

en: User
da: Bruger

en: All
da: Alle

en: Page
da: Side

en: Roles
da: Roller

en: State
da: Status

en: Desc
da: Faldende

en: Members
da: Medlemmer

en: Appearance
da: Udseende

en: Role
da: Rolle

en: Users
da: Brugere

en: Tools
da: Værktøjer

en: Sort by
da: Sortér efter

en: ‹ previous
da: ‹ forrige

en: next ›
da: næste ›

en: Apply
da: Udfør

en: « first
da: « første

en: last »
da: sidste »

en: Offset
da: Forskydning

en: You do not have any administrative items.
da: Du har ingen administrationselementer.

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende

en: Also allow !name role to !permission?
da: Giv tilladelsen !permission til rollen !name?

en: Student management
da: Administration af deltagere

en: Manage Opigno settings and users
da: Administrér Opigno opsætning og brugere

en: Manage and install apps for your platform
da: Administrér og installér din platforms apps

en: Manage Opigno theme settings and appearance
da: Administrér opsætning og udseende af Opigno temaer

en: Manage platform theme settings
da: Administrér platformens temaopsætning
