Opigno (7.x-1.0-rc4) - en to bo translation catalogue (32 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Group
bo: ཁག

en: Organic groups
bo: ཚོ་ཆུང་།

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: All
bo: ཡོངས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Appearance
bo: ཕྱི་དབྱིབས

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: You do not have any administrative items.
bo: ཁྱེད་ལ་དོ་དམ་པའི་ནང་ཚན་གང་ཡང་མེད།

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
