Opigno (7.x-1.0-rc5) - en to eo translation catalogue (25 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Content
eo: Enhavo

en: more
eo: pli

en: Administration
eo: Administrado

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Settings
eo: Agordoj

en: View
eo: Vidu

en: User
eo: Uzanto

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page
eo: Paĝo

en: Roles
eo: Roloj

en: Desc
eo: malkreske

en: Appearance
eo: Aspekto

en: Users
eo: Uzantoj

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Apply
eo: Apliku

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: You do not have any administrative items.
eo: Vi ne havas iun administran eron.

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
