Opigno (7.x-1.0-rc5) - en to km translation catalogue (22 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Content
km: មាតិកា

en: Group
km: ក្រុម

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: View
km: មើល

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Appearance
km: រូប​រាង

en: Role
km: តួនាទី

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: You do not have any administrative items.
km: អ្នក​គ្មាន​ធាតុ​គ្រប់គ្រង​ណាមួយ​ទេ ។
