Opigno (7.x-1.0-rc6) - en to be translation catalogue (26 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Content
be: Змесціва

en: Group
be: Група

en: Subscribe
be: Падпісацца

en: more
be: болей

en: Administration
be: Кіраванне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Settings
be: Налады

en: View
be: Праглядзець

en: User
be: Карыстальнік

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Roles
be: Ролі

en: Appearance
be: Знешнасць

en: Role
be: Роля

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Tools
be: Прылады

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Apply
be: Ужыць

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: You do not have any administrative items.
be: У вас няма ніякіх адміністратыўных элементаў.
