Opigno (7.x-1.0-rc7) - en to ta translation catalogue (27 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Group
ta: குழுமம்

en: Organic groups
ta: இயற்கை குழுக்கள்

en: Subscribe
ta: சந்தா சேர்

en: more
ta: மேலும்

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Reset
ta: மீளமை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: View
ta: பார்

en: User
ta: பயனர்

en: All
ta: எல்லா

en: Page
ta: பக்கம்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Appearance
ta: தோற்றம்

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: Users
ta: பயனாளர்கள்

en: Tools
ta: கருவிகள்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: ‹ previous
ta: ‹ முந்திய

en: next ›
ta: அடுத்த ›

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: « first
ta: « முதல்

en: last »
ta: கடைசி »

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
