Opigno (7.x-1.0-rc9) - en to ur translation catalogue (19 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Content
ur: متن

en: Group
ur: گروپ

en: Subscribe
ur: رکنیت حاصل کریں

en: more
ur: مزید

en: Administration
ur: تنظیم

en: Edit
ur: تدوین

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: User
ur: صارف

en: Page
ur: صفحہ

en: Roles
ur: رولز

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »
