Opigno (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (31 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Content
hr: Sadržaj

en: Group
hr: Grupa

en: Organic groups
hr: Organske grupe

en: Subscribe
hr: Prijavi se

en: more
hr: više

en: Administration
hr: Administracija

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Settings
hr: Postavke

en: View
hr: Pregled

en: User
hr: Korisnik

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Roles
hr: Uloge

en: State
hr: Država

en: Desc
hr: Silazno

en: Appearance
hr: Izgled

en: Role
hr: Uloga

en: Users
hr: Korisnici

en: Tools
hr: Alati

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Apply
hr: Primjeni

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: You do not have any administrative items.
hr: Nemate administracijskih stavki.

en: Asc
hr: Uzlazno

en: Also allow !name role to !permission?
hr: Također dopusti !permission !name ulozi?
