Opigno (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (30 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Title
is: Titill

en: Content
is: Innihald

en: Group
is: Hópur

en: Subscribe
is: Gerast áskrifandi

en: more
is: meira

en: Administration
is: Stjórnun

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Settings
is: Stillingar

en: View
is: Skoða

en: User
is: Notandi

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: Roles
is: Hlutverk

en: Member since
is: Meðlimur síðan

en: State
is: Fylki

en: Members
is: Meðlimir

en: Appearance
is: Útlit

en: Role
is: Hlutverk

en: Users
is: Notendur

en: Tools
is: Tól

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: Apply
is: Virkja

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
