Opigno (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (20 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Content
mn: Агуулга

en: Subscribe
mn: Бүртгүүлэх

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: View
mn: Харах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Appearance
mn: Харагдац

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
