Opigno (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Content
os: Мидис

en: Group
os: Къорд

en: Administration
os: Разамынад

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: View
os: Фенд
