Opigno (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (33 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: Content
ar: المحتوى

en: Group
ar: المجموعة

en: Organic groups
ar: مجموعات

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: more
ar: المزيد

en: Administration
ar: الإدارة

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: View
ar: عرض

en: User
ar: المستخدم

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Roles
ar: الأدوار

en: State
ar: الحالة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Appearance
ar: المظهر

en: Role
ar: الدور

en: Users
ar: المستخدمين

en: Tools
ar: الأدوات

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Offset
ar: الإزاحة

en: You do not have any administrative items.
ar: ليس لديك أي عناصر إدارية.

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
