Opigno (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (25 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Content
bs: Sadržaj

en: Group
bs: Grupa

en: Organic groups
bs: Organske grupe

en: Subscribe
bs: Pretplati se

en: more
bs: još

en: Administration
bs: Administracija

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: View
bs: Pregled

en: User
bs: Korisnik

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Roles
bs: Uloge

en: Members
bs: Članovi

en: Role
bs: Uloga

en: Users
bs: Korisnici

en: Tools
bs: Alati

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Apply
bs: Primjeni

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »
