Opigno (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (21 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Group
hy: Խումբ

en: Subscribe
hy: Բաժանորդագրվել

en: more
hy: ավելի

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: View
hy: Դիտել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Page
hy: Էջ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Appearance
hy: Արտաքին տեսք

en: Role
hy: Դեր

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: « first
hy: « առաջինը
