Opigno (7.x-1.11) - en to fi translation catalogue (37 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Title
fi: Otsikko

en: Content
fi: Sisältö

en: Group
fi: Ryhmä

en: Description
fi: Kuvaus

en: more
fi: lisää

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Settings
fi: Asetukset

en: View
fi: Näytä

en: User
fi: Käyttäjä

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: State
fi: Tila

en: Members
fi: Jäsenet

en: node
fi: solmu

en: Appearance
fi: Ulkoasu

en: Role
fi: Rooli

en: User login
fi: Kirjautuminen

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Tools
fi: Työkalut

en: Sort by
fi: Lajittele

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Apply
fi: Käytä

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: You do not have any administrative items.
fi: Sinulla ei ole ylläpidon tehtäviä.

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Select any filter and click on Apply to see results
fi: Valitse mikä tahansa suodatin ja klikkaa Suorita nähdäksesi tulokset

en: Master
fi: Isäntä

en: OG membership
fi: OG jäsenyys

en: Entity Reference
fi: Entiteettiviittaus

en: Also allow !name role to !permission?
fi: Salli nimelle !name rooli !permission?
