Opigno (7.x-1.11) - en to sl translation catalogue (23 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Content
sl: Vsebine

en: Group
sl: Skupina

en: Description
sl: Opis

en: more
sl: več

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: View
sl: Prikaži

en: User
sl: Uporabnik

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Roles
sl: Vloge

en: node
sl: vozlišče

en: Appearance
sl: Izgled

en: User login
sl: Prijava

en: Users
sl: Uporabniki

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »
