Opigno (7.x-1.14) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Appearance
lo: ຮູບລັກສະນະ
