Opigno (7.x-1.14) - en to sq translation catalogue (22 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Description
sq: Përshkrimi

en: more
sq: tjetër

en: Administration
sq: Administrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: View
sq: Shfaq

en: User
sq: Përdoruesi

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: Roles
sq: Rolet

en: node
sq: nyjë

en: User login
sq: Identifikimi i përdoruesit

en: Users
sq: Përdorues

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: You do not have any administrative items.
sq: Nuk keni asnjë element administrimi.
