Opigno (7.x-1.15) - en to el translation catalogue (35 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Group
el: Ομάδα

en: Description
el: Περιγραφή

en: more
el: περισσότερα

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: View
el: Προβολή

en: User
el: Χρήστης

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Roles
el: Ρόλοι

en: State
el: Κατάσταση

en: Desc
el: Φθί

en: node
el: κόμβος

en: Appearance
el: Εμφάνιση

en: Role
el: Ρόλος

en: User login
el: Είσοδος

en: Users
el: Χρήστες

en: Tools
el: Εργαλεία

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: User id
el: Id χρήστη

en: You do not have any administrative items.
el: Δεν έχετε διαχειριστικά αντικείμενα.

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
