Opigno (7.x-1.15) - en to pl translation catalogue (43 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Content
pl: Zawartość

en: Group
pl: Grupa

en: Organic groups
pl: Grupy organiczne

en: Description
pl: Opis

en: more
pl: więcej

en: Administration
pl: Administracja

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: View
pl: Widok

en: User
pl: Użytkownik

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Roles
pl: Role

en: Member since
pl: Członek od

en: State
pl: Stan

en: Desc
pl: Malejąco

en: Members
pl: Członkowie

en: node
pl: zawartość

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Role
pl: Rola

en: User login
pl: Nazwa użytkownika

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Apply
pl: Zastosuj

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: User id
pl: Id użytkownika

en: You do not have any administrative items.
pl: Żadne zadania administracyjne nie są dostępne.

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Select any filter and click on Apply to see results
pl: Wybierz dowolny filtr i naciśnij Zastosuj, żeby zobaczyć wyniki.

en: Apps
pl: Aplikacje

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: OG membership
pl: Członkostwo w OG

en: Entity Reference
pl: Referencja do encji
