Opigno (7.x-1.16) - en to ug translation catalogue (26 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Description
ug: بايانى

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: All
ug: ھەممە

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: node
ug: نۇقتا

en: Appearance
ug: بەت يۈزى

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: User login
ug: كىرىش

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Sort by
ug: تىزىش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: Course
ug: دەرس

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Display the tool "block" (opigno--tool.tpl.php)
ug: "block" (opigno--tool.tpl.php قورالىنى كۆرسىتىدۇ(

en: Manage and install apps for your platform
ug: ئەپ قاچىلاش ۋە باشقۇرۇش

en: Enables opigno og access control, do not enable with og_access at the same time
ug: opigno og كونترولىنى ئېچىش،og_access نى بىرلا ۋاقىتتا ئاچمايدۇ
