Opigno (7.x-1.17) - en to bg translation catalogue (31 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Group
bg: Група

en: Description
bg: Описание

en: more
bg: още

en: Administration
bg: Администриране

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Variable
bg: Променлив

en: Settings
bg: Настройки

en: View
bg: Прегледай

en: Timestamp
bg: Време

en: User
bg: Потребител

en: Question
bg: Въпрос

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Roles
bg: Роли

en: System
bg: Система

en: State
bg: Статус

en: node
bg: възел

en: Appearance
bg: Теми

en: Role
bg: Роля

en: User login
bg: Потребителски вход

en: Users
bg: Потребители

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Apply
bg: Търси

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: You do not have any administrative items.
bg: Нямате налични обекти за администриране.
