Opigno (7.x-1.17) - en to et translation catalogue (45 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Group
et: Grupp

en: Organic groups
et: Orgaanilised grupid

en: Description
et: Kirjeldus

en: more
et: veel

en: Administration
et: Haldus

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Variable
et: Muutuja

en: Settings
et: Seaded

en: View
et: Kuva

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: User
et: Kasutaja

en: Question
et: Küsimus

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Roles
et: Rollid

en: System
et: Süsteem

en: State
et: Olek

en: Desc
et: Kahanev

en: Members
et: Liikmed

en: node
et: postitus

en: Appearance
et: Välimus

en: Role
et: Roll

en: User login
et: Sisenemine

en: Users
et: Kasutajad

en: Tools
et: Tööriistad

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Apply
et: Rakenda

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Offset
et: Nihe

en: Teachers
et: Õpetajad

en: You do not have any administrative items.
et: Sul puuduvad administreeritavad elemendid.

en: Post date
et: Postituse kuupäev

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Select any filter and click on Apply to see results
et: Vali ükskõik milline filter ja vajuta Rakenda, et näha tulemusi

en: Added variable
et: Lisatud muutuja

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
