Opigno (7.x-1.17) - en to ku translation catalogue (29 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Group
ku: گرووپ

en: Description
ku: دەربارە

en: more
ku: زیاتر

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Advanced options
ku: هەڵبژاردنە ئاڵۆزەکان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Variable
ku: گۆڕاو

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: View
ku: پیشاندان

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Question
ku: پرسیار

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: System
ku: سیسته‌م

en: node
ku: گرێ

en: Appearance
ku: شێوەکاری

en: Role
ku: ڕۆل

en: User login
ku: چوونەژوورەوەی ئەندام

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Tools
ku: ئامرازەکان

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »
