Opigno (7.x-1.17) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Group
mg: Vondrona

en: Description
mg: Andinindininy

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: Advanced options
mg: Safidy mihaotra

en: User
mg: Mpampiasa

en: Appearance
mg: Endrika
