Opigno (7.x-1.17) - en to si translation catalogue (17 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Group
si: සමූහය

en: Description
si: විස්තරය

en: more
si: තවත්

en: Administration
si: පාලනය

en: Advanced options
si: සංකීර්ණ විකල්ප

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: Appearance
si: පෙනුම

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
