Opigno (7.x-1.18) - en to af translation catalogue (31 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Group
af: Groep

en: Organic groups
af: Organiese groepe

en: Description
af: Beskrywing

en: more
af: meer

en: Administration
af: Administrasie

en: Advanced options
af: Gevorderde opsies

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Variable
af: Veranderlike

en: Settings
af: Verstellings

en: View
af: Wys

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: User
af: Gebruiker

en: Question
af: Vraag

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Roles
af: Rolle

en: System
af: Stelsel

en: Appearance
af: Voorkoms

en: Role
af: Rol

en: User login
af: Aanmelding

en: Users
af: Gebruikers

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
