Opigno (7.x-1.18) - en to oc translation catalogue (39 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Group
oc: Grop

en: Organic groups
oc: Gropes organics

en: Description
oc: Descripcion

en: more
oc: mai

en: Administration
oc: Administracion

en: Advanced options
oc: Opcions avançadas

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Variable
oc: Variabla

en: Settings
oc: Paramètres

en: View
oc: Veire

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: User
oc: Utilizaire

en: All
oc: Tot

en: Page
oc: Pagina

en: Roles
oc: Ròtles

en: System
oc: Sistèma

en: State
oc: Estat

en: node
oc: nosèl

en: Appearance
oc: Aparéncia

en: Role
oc: Ròtle

en: User login
oc: Connexion utilizaire

en: Users
oc: Utilizaires

en: Sort by
oc: Triar per

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Apply
oc: Aplicar

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Offset
oc: Decalatge

en: You do not have any administrative items.
oc: Avètz pas accès a cap de pagina d'administracion.

en: Post date
oc: Data de publicacion

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Select any filter and click on Apply to see results
oc: Seleccionatz n'importe quel filtre e clicatz sus Aplicar per veire los resultats

en: Added variable
oc: Variabla aponduda

en: Master
oc: Maître
