Opigno (7.x-1.18) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Advanced options
th: ตัวเลือกเพิ่มเติม

en: Edit
th: แก้ไข

en: Variable
th: ตัวแปร

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: View
th: ดู

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: Question
th: คำถาม

en: All
th: ทั้งหมด

en: System
th: ระบบ

en: State
th: รัฐ

en: node
th: โหนด

en: Appearance
th: การแสดงผล

en: Tools
th: เครื่องมือ

en: You do not have any administrative items.
th: คุณไม่มีสิทธิ์แก้ไขเรื่องนี้

en: Post date
th: วันที่โพสต์
