Opigno (7.x-1.19) - en to gu translation catalogue (20 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Group
gu: સમૂહ

en: Description
gu: વર્ણન

en: more
gu: વધુ

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Advanced options
gu: ઉચ્ચતર વિકલ્પો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: View
gu: જુઓ

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Appearance
gu: દેખાવ

en: Role
gu: હોદો

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Tools
gu: સાધનો

en: Apply
gu: લાગુ કરો
